AS Filter on alates aastast 1992 tegutsev ettevõte, mis tänaseks on kasvanud kontserniks, millel esindused on Eestis, Lätis, Leedus,  Valgevenes ja Bulgaarias. Kontsernis töötab kokku 163 inimest, kellest Eestis leiab rakendust 40. Lisaks pealinnale on firma klientide parimaks teenindamiseks avatud müügi- ja hoolduskeskused Ida-, Lõuna- ja Lääne-Eestis.
  Filter pakub kõrgekvaliteedilisi seadmeid eelkõige tööstusettevõtetele, katlamajadele, koostootmisjaamadele ning veepuhastusjaamadele. Seadmete valikul on põhiliseks eesmärgiks klientide ressursside kokkuhoid. Klientide rahulolu nimel töötab teenindusosakond, pakkudes kõikidele pakutavatele seadmetele garantii- ja müügijärgset hooldust; sealhulgas ööpäevaringset teenindust. Filtri regionaalsed ja kesklaod tagavad seadmete ja varuosade tarnte operatiivsuse igal ajahetkel.

 

 • AS Filter toetab võistlusi rahaliselt.

Hansaviimistluse OÜ on 2000. aastal asutatud ehitusettevõte, mille loojate hulgas on vaid oma ala spetsialistid. Pikaajalised kogemused ehitusturul – hea ehitussektori tundmine, koos selle võimaluste ja piirangutega -, tagavad, et ettevõtte lubadused on alati kattega!

Hansaviimistlus peab lugu headest spetsialistidest ning usaldus on vastastikune - keskmine Hansaviimistluses töötatud aeg on 8 aastat. Tänu usaldusväärsele meeskonnale on suudetud ellu viia mitmeid olulisi projekte ning kasvatatud järjepidevalt ettevõtte käivet.

Ettevõtte missiooniks on usaldusväärse, kokkuhoidva ja kõrgelt motiveeritud meeskonna ning hästi organiseeritud tööprotsessi abil pakkuda kiiret, efektiivset, tähtaegset ja kvaliteetset ehitustööde teenust.

 • Hansaviimistlus OÜ toetab võistlusi rahaliselt ning aitab ellu viia Eriti Kõva Tegija arvestust Fakto Auto Tallinna Rahvasõidul.

 


 
    Fakto Auto AS on Eesti vanimaid autoettevõtteid, mis on tegelenud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga alates 1990. aastast.  Kliente teenindatakse Tallinnas, Lasnamäel, Osmussaare tee 10/Peterburi tee 97.
   Firma on seadnud oma ülesandeks pakkuda klientidele professionaalset müügi- ja nõustamisteenust sõidukite soetamisel ning hooldamisel. Fakto auto esindab Eestis Nissanit ja Fiati.
   Fakto Auto on oma sümboliks valinud apelsini.  Apelsin on puuvili, mille rõõmsavärvilise koore all on peidus mahlakas ja tervislik sisu, mida on maitsev süüa aga samuti mugav jagada sõpradega.
Fakto Auto soovib olla ettevõte, kus pealispinna all on peidus oskused, sõbralikkus, ausus ja loovus, mida me kasutame oma igapäevatöös ning soovime jagada oma klientidega. Apelsinist lähtuvalt on sõnastatud meie slogan: Väärtus peitub sisus.
   Fakto Auto visioon on saada tarbija eelistatumaks valikuks ning pakkuda pakkuda parimat väärtust klientidele, töötajatele ja omanikele.
 
 • Fakto Auto AS toetab omanimelist Tallinna Rahvasõitu rahaliselt.

 


 
    Ülemiste city on Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnaosa, kus tegutseb suur hulk innovaatilisi ettevõtteid. Eesmärgiks on arendada 36-hektaril laiuv Tark Linn / Smart City suurimaks teadmistele tuginevaks majanduskeskkonnaks Baltimaades.
 
 • Ülemiste city toetab võistlusi rahaliselt ja võõrustab Fakto Auto Tallinna Rahvasõidu võistluskeskust.

 


   Tallinna piiril Laagris asuv Škoda Laagri on Eesti moodsaim autosalong, mis on projekteeritud Škoda lähituleviku müügivõrgu visioonile tuginedes. Modernne disain, kliendisõbralikkus, järjekordade puudumine ning energiasäästlikkus on märksõnad, mis iseloomustavad Škoda uut esindust.

 

 • Škoda Laagri  on Filter sarjade autopartner.

 


   Aave Transport OÜ on asutatud 1996. aastal. Tegevusaladeks on riigisisene- ja rahvusvaheline transport ning sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont, samas tegeleme ka sõidu- ja veoautode rehvide müügi, paigaldamisega. Praeguseks hetkeks on välja arendatud 30-ne autoga rekkapark ja sinna juurde autoremondi- ja rehvitöökoda. Asukohaga Tallinnast umbes 25 km-i kaugusel Arukülas.
   Aave Transpordi eesmärgiks on olla usaldusväärne nii äripartneritele kui ka kliendisuhetes. Teha kõik enesest olenev, et pakutav teenus oleks õigeaegne ja kliendile meelepärane. Igat klienti teenindades lähtuda personaalsusest.

 

 • Aave transport AS toetab võistlusi veoauto kasutusvõimalusega.

 


   Tootmistraditsiooni juured Põltsamaal ulatuvad aastasse 1920, mil rajati meie eelkäija, tollase nimega Eesti Tarvitajateühistute Keskühisus. Põltsamaal on eri aegadel toodetud nii piiritust, kartulihelbeid, kohvi, tärklist, puu- ja aedviljahoidiseid ning marjaveine.
   Täna valmistab ja turustab AS Põltsamaa Felix selliseid kõrgkvaliteetseid toiduaineid nagu mahlad ja mahlajoogid, konserveeritud köögiviljad, valmistoidud, kastmed, moosid, leivakatted, veinid, kalatooted ning veel palju muud. Teeme seda kõike selleks, et mitmekesistada tarbija toidulauda ning hõlbustada perenaiste toimetusi. Järjest rohkem pöörame tähelepanu toidu maitsele, kvaliteedile ja tervislikkusele.
   Põltsamaa Felix’ist on tänaseks saanud üle 170 töötajaga piirkonna suurim tööandja ja maksumaksja.

 

 • AS Põltsamaa Felix on võistluste toidupartner.

 


    AS A. Le Coq on enam kui 200 aastase ajalooga jooke valmistav ettevõte, mille toodangu hulka kuuluvad nii alkohoolsed kui ka karastusjoogid; peamised tootegrupid on õlu, vesi, mahl, energia- ja spordijoogid. Alates 2002. aastast on AS A. Le Coq Eesti joogituru liider, kelle toodangu maht on enam kui 100 miljonit liitrit. AS A. Le Coq tooteportfelli kuulub ka Eestis nr 1. spordijook Arctic Sport, mis on meeldiva maitsega suurepärane taastusvahend nii tõelisele sportlasele kui hommikuvõimlejale ning vajalik kosutus raske füüsilise või mõttetöö tegijale.

 

 • AS A Le Coq toetab võistlusi Arctic spordijoogiga.

 


   AS Mefo on elektroonikat ja spordivarustust maale toov firma, mis esindab Eestis Polar, Omron, Tunturi ja Medisense kaubamärke.
   Omron on juhtivaid vererõhuaparaatide tootjaid. Omroni tootevalikusse kuuluvad veel termomeetrid, inhalaatorid, massaaziaparaadid, keha rasvasisalduse määrajad ja sammumõõtjad.
   Polari südame löögisageduse monitorid pakuvad suurepärast võimalust kontrollida oma treeningute intensiivsust erineva suunitlusega treeningute ajal. Eesmärgiks võib olla taastusravi, kehakaalu vähendamine, sportliku vormi hoidmine või parandamine, Polari valikust leiate endale sobiva treeningkaaslase!
   Tunturi on 80-aastase kogemusega jalgrataste ja trenazööride tootja. Tunturi on rõhu asetanud aeroobse suunitlusega trenazööride arendamisele ning on innovatiivsete lahenduste poolest tuntud.
   Medisense glükomeetrid on mõeldud inimestele, kelle jaoks veresuhkru taseme teadmine on elu küsimus. Medisense glükomeetrite abil on sellele küsimusele vastuse leidmine kiire ja täpne.

 • AS Mefo toetab võistlusi auhindadega.

 


   Saaremaa Delifood OÜ on 2001 aastal tegevust alustanud piimatooteid tootev ettevõte. Saare toodete valmistamiseks kasutatakse vaid kvaliteetset ja ökoloogiliselt puhast Saaremaa farmidest kogutud piima. Ja kõik Saare tooted on toodetud Saaremaal, Kuressaare linnas.

 

 • Saaremaa Delifood OÜ toetab võistlusi kohukeste ja hapukoorega.

 


   Citystock OÜ on Ülemiste citys miniladusid pakkuv ettevõte, mis võimaldab turvaliselt, mugavalt ja ööpäevaringselt ligi pääsetavalt ladustada erinevaid kaupu. 

 

 • Citystock OÜ toetab võistlusi laopinnaga võistlusinventari tarbeks.

 


AS Signaal TM on 1973. aastal asutatud liikluskorraldusettevõte, mis on Eesti üks suurimaid liikluskorraldusteenuseid pakkuvaid äriühinguid.

Ettevõtte tegevusvaldkonnad on ajutisest liikluskorraldusest kuni keerukate fooriristmike ehituseni, kattes ka nõudlikumate tee-ehitusprojektide vajadused.

Ettevõte annab tööd 55 inimesele ja juhtimissüsteem on sertifitseeritud ISO 9001 ja 14001 standardite alusel.

Ettevõttel on olemas vajalikud registreeringud majandustegevuse registris, Maanteeameti väljastatud tegevusload ning liiklusmärkide tootmine on sertifitseeritud.
 
 
 • AS Signaal TM toetab võistlusi ajutise liikluskorraldusega seonduvate liiklusmärkide valmistamise ja rentimisega.

 


    Eckerö Line tegevusvaldkonnaks on laevaliiklus Tallinna ja Helsingi vahel.  Regulaarliiklust alustati 26.augustil 1994.a. Tegevus on keskendunud nii reisijate – kui kaubaveole. Pakume suures valikus reisiteenuseid alates Tallinna päevakruiisist kuni Baltikumi ekskursioonideni välja. Samuti pakume laialdasi konverentsi pidamise võimalusi Baltimaades. 

 •  Eckerö Line toetab võistlusi auhindadega.

 


 

Eesti Kultuurkapital on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle tegevuse eesmärk on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu.

 • Eesti Kultuurkapital toetab võistluseid rahaliselt.

 


Inbank logo191x60px toetajad

Inbank on Eesti juurtega pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes tarbijafinantseerimise ja hoiustamise tooteid.

 

 •  Inbank toetab võistluseid rahaliselt.

 


 

   Tallinna Spordi- ja Noorsooamet on Tallinna linna allüksus, mille ülessanded on:

 • noorsootöö ja noorte sporditegevuse igakülgne arendamine ja juhtimine;
 • linnakodanikele vaba aja veetmiseks võimaluste loomine;
 • noorte huvitegevuseks võimaluste loomine ja koordineerimine; koolituste korraldamine;
 • noorte spordi- ja noorsootööga tegelevate mittetulundusühingute, sihtasutuste, huvialakoolide ja erakoolide tegevusele kaasaaitamine, sh nõustamine, finantstoetuste andmine ja teenuste ostmine;
 • spordi- ja noorsootöö infovõrgustiku loomine ja haldamine;
 • koostöö teiste linnade, Eesti ja rahvusvaheliste spordiorganisatsioonide ning noorsootöö struktuuridega ning osalemine riiklikes ja rahvusvahelistes projektides;
 • ülelinnaliste ning rahvusvaheliste spordi- ja noorsooürituste läbiviimise toetamine;
 • vaba aja sisustamise soovide teada saamiseks uurimuste korraldamine, analüüsimine ja informatsiooni levitamine;
 • Tallinna linnale kuuluvate spordirajatiste võrgu arendamise ja opereerimise poliitika kujundamine ja elluviimine;
 • noortelaagrite, sealhulgas töömalevate, puhke- ja erialalaagrite korraldamise toetamine;
 • avatud noortekeskuste süsteemi loomine, mille üheks põhitegevuseks on noorte integratsioonipoliitika ning selle koordineerimine ja arendamine;
 • ameti valitsemisele antud linnavara valdamise, kasutamise ja käsutamise korraldamine Tallinna õigusaktidega sätestatud korras;
 • osalemine Tallinna kriisireguleerimisplaani koostamisel ja kriisireguleerimisplaanis  ametiasutuse vastutusalas olevate ülesannete täitmine;
 • Tallinna õigusaktidega ametile pandud muude ülesannete täitmine.

 

 • Tallinna Spordi- ja Noorsooamet toetab võistlusi rahaliselt.

 


 

Rae vald on omavalitsusüksus Eestis Harju maakonnas. Rae valla naabriteks on loodes ja põhjas Tallinna linn, kirdes Jõelähtme vald, idas Raasiku vald, lõunas Kose vald ning edelas ja läänes Kiili vald.

 

 • Rae vald toetab võistlusi rahaliselt.

 


 

Kiili vald on omavalitsusüksus Eestis Harju maakonnas. Vald piirneb põhjas Tallinna linna, lõunas Kose, läänes Saku ning idas Rae vallaga.

 

 • Rae vald toetab võistlusi rahaliselt.

 


 

   Kuusalu vald on kohalik omavalitsusüksus Eestis Harju maakonnas. See asub Harju maakonna idaosas Tallinna–Narva maantee ääres. Pindalalt on Kuusalu vald Harju maakonnas suurim.

 

 • Kuusalu vald toetab võistlusi rahaliselt.

 

 


 Silmatera optika on 2014. aasta juulis  asutatud optika teenuseid ja tooteid pakkuv ettevõte. Ettevõtte töötaja kogemuste pagas selles valdkonnas on üle 20 aasta. Lisaks optometristi teoreetilistele teadmistele (optomeetria magistrikraadile) omatakse pikaajalisi praktilisi kogemusi kliendivajaduste kindlaks tegemisel ja nägemise taastamisel. Üheks peamiseks erinevuseks võrreldes teiste samalaadsete ettevõtetega ongi just keskendumine kliendi vajadustele.

 

 • Sinu2Silma OÜ toetab võistluseid auhindadega.

 


 

    AS Maag Grupp on 100%-liselt Eestimaisel kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte, mis tegeleb peamiselt jahutatud ja külmutatud toidukaupade turustamise, ladustamise ja hulgimüügiga. Tegutsetakse peamiselt Eestis, Lätis ja Leedus, kus asuvad harukontorid. Poolas asub tütarettevõte AVALON FOODS Sp. z o.o. ja Saksamaal REINSDORFER FEINKOST Gmbh. Ettevõtte logistikalaod asuvad Tartus ja Tallinnas. Impordi kõrval tegeldakse ka ekspordiga teistesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse, eelkõige Soome ja Rootsi.

 • AS Maag toetab võistlusi auhindadega.

 


   Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

 • Eesti Pagar AS toetab võistluseid toitlustamisalas pakutavate pagaritoodetega.

 


  

   Sparta spordiklubi asub Tallinnas aadressil Pärnu mnt. 139C. Veebiavarustes on meie aadressiks www.spartasport.ee. Sparta spordikompleksi kuuluvad lisaks avarale jõusaalile, kolm rühmatreeningute- ja kolm pallimängude saali, kus on võimalik mängida jalg-, võrk-, korvpalli, saalihokit, sulgpalli ja lauatennist. Lisaks nendele on võimalus harrastada erinevaid võitluskunste.
   Sparta jõusaalitreeneritena töötavad kogenud Argo Ader ja Marek Morozov. Spartas on võimalik läbi viia firmade spordipäevi, mille programmi kokkupanekul – sõudeergomeetrite võistluste või pallimänguturniiride korraldamisel - aitame teid meeleldi.
 Olete teretulnud kasutama meie spordikompleksi. Tahame teie viibimise meie spordiklubis teha igati mugavaks ning nauditavaks.

 

 • Sparta toetab võistlusi auhindadega.

 


SM logotype RGB

Aastal 1911 Rootsis Göteborgis asutatud väikesest tee- ja vürtsipoest on tänaseks kasvanud Põhjamaade juhtiv maitseainete ja toidukontseptsioonidega tegelev ettevõte ning oma valdkonna oluline tegija mitmel pool Euroopas.

 

 • Santa Maria toetab võistlusi auhindadega.

 

 


Sporditoit.ee on Tartus tegutsev spordisöökide ja -jookide müügiga tegelev ettevõte, mis pakub laias valikus sporditoite ja jooke erinevatelt juhtivatelt brändidelt.

 

 • Sporditoit.ee toetab võistlusi auhindadega.