Uudised

Peetri Jooksul esineb Tanel Padar

12.04.2018

Käesoleva aasta Peetri Jooks saab olema meeleolukam, kui kunagi varem, sest lavale tuleb Eestis enim muusikaauhindu pälvinud artist Tanel Padar koos oma uue bändiga, kuid see pole veel kõik.

Tanel Padari spordilembus on kõigile juba hästi teada ning vägevaid väljakutseid on ta ka selleks aastaks endale esitanud. Laupäevalehe LP-le antud intervjuus nimetas Tanel enda selle aasta pööraseimaks väljakutseks just Peetri Jooksu: "Minu kõige pöörasem väljakutse on esineda Peetri Jooksu lõpetamisel oma bändiga, mille liikmed on enne selle jooksu ka läbinud. Olin kaval ja ütlesin bändikaaslastele, et meile pakuti kontserti, aga üks tingimus oli: kõik peavad enne kontserti jooksu läbima. Vastus oli: teeme ära! Hakkame selleks kõik koos valmistuma."

 

Peetri Jooksu korraldajad kutsuvad üles ka kõiki teisi valmistuma, et siis juba 11.augustil Taneliga mõõtu võtta ja sellest meeleolukast jooksupäevast rõõmu tunda, sest 10km rajal on kokku 12 meeleolupunkti. Peetri Jooksul saab igaüks tunda ennast võitjana!

 

Peetri Jooks toimub 11. augustil, soodsaima hinnaga registreerimine: www.peetrijooks.ee    

MTÜ Jooksupartneri jooks E-post: info@peetrijooks.ee