Uudised

Registreerimine Eesti meeleolukaimale jooksupeole, 2. Peetri Jooksule on nüüd avatud!

24.11.2016

2017.a Peetri Jooks toimub laupäeval, 19.augustil Rae vallas Peetri alevikus. Tegemist on jooksuvõistlusega, kus suurt rõhku pannakse jooksjate meeleolu loomisele. 

10,0 km ja 5 km distantsidel on mitmeid joogi- ja meeleolupunkte ning üritusele paneb väärika punkti suurejooneline kontsert.

 

Esimene meeleolukas  Peetri Jooks sai osalejatelt väga positiivse hinnangu. Marathon100 tagasiside põhjal anti jooksu korraldusele hindeks 9,84 punkti, mis on kõrgem kui ühelgi teisel tänavusel maanteejooksu võistlusel.

 

Peetri Jooksu korraldajad lubavad osalejatele pakkuda veelgi võimsamat emotsiooni ja meelelahutust ning parimat teenindust. Lisaks on positiivseid muudatusi lühematel distantsidel­ – heategevusjooksu ja noortejooksu distantsid on nüüdsest  5km pikkused ning mõlemal jooksul võetakse ka aega.
Uuendusena toome distantside hulka  lapsevankrijooksu,  5km pikkusele jooksule/kõnnile antakse eraldi start ning see on mõeldud kõikidele lastevanematele, kes sooviksid võistlusest osa võtta koos oma väikelapsega.

 

Apollo Kino heategevusjooks saab toimuma koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga, et aidata liikumispuudega lapsi.

 

Peetri Jooksule saab soodsaima hinnaga registreeruda kuni 31. detsembrini kodulehe kaudu www.peetrijooks.ee

 

MTÜ Jooksupartneri jooks E-post: info@peetrijooks.ee