Uudised

Tulemused tiimide arvestuses

23.08.2016

Foto: Kaidi Pastak

Esimesel Peetri Jooksul võidutses SK Treeningpartner, Urmas Randma juhendamisel, kes võitis kiireima võistkonna arvestuses ning oli ühtlasi ka suurima osalejate arvuga spordiklubi.

 

Tiimi koht Tiimi koguaeg Tiim Jooksja Jooksja aeg
1 2:55:20 Treeningpartner I Mark Abner 00:33:12
    Treeningpartner I Jaanus Kallaste 00:33:27
    Treeningpartner I Janar Juhkov 00:35:50
    Treeningpartner I Kaisa Kukk 00:35:59
    Treeningpartner I Jan Dubrovski 00:36:52
2 3:05:58 Sparta I Kaupo Sasmin 00:32:21
    Sparta I Reemet Küünruss 00:36:45
    Sparta I Urmo Kallakas 00:38:19
    Sparta I Mati Korrol 00:38:36
    Sparta I Janno Greenbaum 00:39:57
3 3:08:12 SK Jooksupartner Ülari Kais 00:33:51
    SK Jooksupartner Kauri Kõiv 00:34:22
    SK Jooksupartner Liina Tšernov 00:35:51
    SK Jooksupartner Boris Tarasiuk 00:40:07
    SK Jooksupartner Eero Kookla 00:44:01
4 3:14:34 Treeningpartner II Raido Raspel 00:38:14
    Treeningpartner II Gunnar Kingo 00:38:25
    Treeningpartner II Rivo Aunpu 00:39:02
    Treeningpartner II Astrid Mai Barsegjan 00:39:05
    Treeningpartner II Toomas Raag 00:39:48
5 3:22:55 Täppsportlased I Priit Parts 00:38:23
    Täppsportlased I Kristiina Verevmägi 00:40:03
    Täppsportlased I Jaan Õun 00:40:32
    Täppsportlased I Kaia Lepik 00:41:09
    Täppsportlased I Viljar Hiienõmm 00:42:48
6 3:34:58 Anu Jooksutrennid Raio Piiroja 00:36:04
    Anu Jooksutrennid Roman Jõerand 00:42:29
    Anu Jooksutrennid Aado Metsis 00:42:31
    Anu Jooksutrennid Mirtti Verbitskas 00:43:11
    Anu Jooksutrennid Dagmar Pärn 00:50:43
7 3:39:42 Treeningpartner III Ando Hermsalu 00:42:55
    Treeningpartner III Maris Heinaru 00:42:56
    Treeningpartner III Tristan Aik Sild 00:43:38
    Treeningpartner III Marko Tutt 00:44:49
    Treeningpartner III Kairi Schmidt 00:45:24
8 3:40:27 Sparta II Õnne-Liina Jakobson 00:40:09
    Sparta II Erkki Pikk 00:41:21
    Sparta II Marita Mones 00:45:26
    Sparta II Allan Kiviselg 00:46:44
    Sparta II Martin Andla 00:46:47
9 3:52:10 Eesti Energia I Janne Pekka Väisänen 00:38:08
    Eesti Energia I Eve Kitvel 00:47:29
    Eesti Energia I Tarvi Thomberg 00:48:08
    Eesti Energia I Jaanus Luts 00:49:10
    Eesti Energia I Raivo Oras 00:49:15
10 4:11:44 Sparta III Kristi Kõll 00:47:19
    Sparta III Annely Saar 00:49:28
    Sparta III Katrin Laikre 00:50:22
    Sparta III Priit Kajari 00:50:46
    Sparta III Jaanus Kuusk 00:53:49
11 4:26:50 Täppsportlased II Marika Roopärg 00:48:14
    Täppsportlased II Tarmo Toom 00:51:01
    Täppsportlased II Mikk Maivel 00:51:10
    Täppsportlased II Kaidar Viikman 00:57:26
    Täppsportlased II Helis Selge 00:58:59
12 4:30:11 Tele2 Silver Tilk 00:45:06
    Tele2 Kertu Leppik 00:51:52
    Tele2 Hanno Ladvas 00:52:18
    Tele2 Darja Makejeva 00:57:29
    Tele2 Timo Tarkmees 01:03:26
13 4:37:05 Eesti Energia II Olev Kitvel 00:53:27
    Eesti Energia II Marina Runno 00:54:25
    Eesti Energia II Tiit Runno 00:54:29
    Eesti Energia II Priit Vaindlo 00:57:02
    Eesti Energia II Eve Vaslamägi 00:57:42
14 5:25:55 Eesti Energia III Jakob Luts 00:58:40
    Eesti Energia III Enno Bender 01:04:38
    Eesti Energia III Enel Riisenberg 01:05:10
    Eesti Energia III Reet Tuberg 01:06:36
    Eesti Energia III Gerly Roosmets 01:10:51
MTÜ Jooksupartneri jooks E-post: info@peetrijooks.ee